Na potencję bez receptyWyprodukowanych przez produkty, które potwierdzają, że zwiększają poziom penisa? Dowiedz się, czego się spodziewać po pigułkach, pompach, szkoleniach oraz zabiegach chirurgicznych.

Doniesienia o towarach oraz technikach powiększania penisa są wszędzie. Wiele pomp, pigułek, ciężarków, zadań oraz trybów trwają, że zwiększają długość i wielkość swojego członka.

Ale niewiele naukowego wsparcia dla technologii nieoperacyjnych zwiększa penis. A żadna renomowana organizacja medyczna nie popiera chirurgii penisa ze motywów czysto kosmetycznych.

Większość z tanich procedur jest zbędna, i niektóre mogą uszkodzić penisa. Pomyśl dwa razy, zanim spróbujesz jednego z nich.

Obawy, że twój penis jest zbyt krótki ceń stanowi rynek niski, aby zaspokoić partnera podczas seksu jest częsty. Ale badania dowiodły, iż grupa ludzi, którzy znajdują, iż ich interesy są zbyt niskie, mają mało wielkości penisy.

Podobnie, badania sugerują, iż sporo przyjaciół ma przesadne marzenie o tym, co posiada "normalny" rozmiar penisa.

Długość penisa bez wystawienia nie zawsze przewiduje długość, gdy penis jest wyprostowany. Jeśli penis stanowi gdzieś 13 cm (5 cali) lub dłuższy podczas erekcji, wówczas uważa zdrowy rozmiar.

Próbki znajduje się za złe właśnie wówczas, jak podczas erekcji określa się mniej niż 3 cale (około 7,5 cm), czy stan zwany mikropenisą.

Reklamodawcy mieliby wierzyć, że twój partner pyta o głębokość penisa. Jeżeli pragniesz, porozmawiaj ze miejscowym towarzyszem.

Pamiętaj, że zrozumienie Twoich próśb i oczekiwań partnera zwiększa poprawę stosunku seksualnego niż zmiana rozmiaru penisa.

Nie kupuj w szum

Firmy oferują wiele modeli zabiegów niedojrzałych powiększeń interesu a powszechnie polecają je z wysoce wyglądającymi reklamami, które zawierają potwierdzenia pochodzące z "naukowych" badaczy.

Przyjrzyj się uważnie - zobaczysz, że twierdzenia o bezpieczeństwie oraz efektywności nie zostały udowodnione.

Marketingerzy polegają na markach, skośnych znanych a niebezpiecznych zdjęciach przed oraz po. Suplementy diety nie wymagają wprowadzenia przez Food and Drug Administration, to producenci nie muszą udowadniać bezpieczeństwa ani skuteczności.

Większość reklamowanych metod rozszerzenia penisa jest zbędna, a niektóre mogą przynosić nieodwracalne uszkodzenie penisa. Oto niektóre z znacznie atrakcyjnych wyników a metod:

Pigułki i płyny. Zazwyczaj wywołują one witaminy, minerały, zioła lub hormony, które producenci wymagają się powiększenia penisa. Żaden z ostatnich owoców nie został potwierdzony, a niektóre mogą stanowić groźne.

Pompy próżniowe. Ponieważ pompy wciągają farba do prącia, co czyni, że ​​pęcznieją, momentami są one rzucane w działaniu zaburzeń erekcji.

Pompa próżniowa może przydać, że penis będzie wyglądać na obszerniejsze. Tylko za usługą zbyt często lub kupno długo może uszkodzić tkanki miękkie w prąciu, co zmierza do nieco erekcji.

Ćwiczenia. Czasami nazywany jelqing, uprawiania też grają ruch ręczny, aby wyprowadzić krew z platformy do głowy penisa.

Choćby ta metoda traci się wygodniejsza niż oryginalne drogi, nie ma głębokiego dowodu, że idzie, natomiast może odchodzić do powstawania blizn, płaczu i zniszczenia.

Sięgnięcie. Rozciąganie liczy na umieszczeniu noszy lub narzędzia przedłużającego - nazywanego i daniem trakcyjnym penisa - do penisa, aby wywierać delikatne napięcie.

Niemało małych badań zgłosiło wzrost długości o pół cala do niemal 2 cali (około 1 do 3 centymetrów) z tymi udogodnieniami.

Praktyczne są większe, bardziej restrykcyjne sprawdzania w obiektu zapewnienia bezpieczeństwa i skuteczności.


Copyright © 2017 Seksiatra.pl