Tabletki na erekcjęNie, nie ma. I tylko pewni z was uważają, iż wówczas istnieje światowa wiedza, możesz się upewnić, że naturalnie nie jest. Mężczyźni spędzili setki milionów dolarów na skutkach powiększających penisa, mając możliwość, że faktycznie działają. Istnieją a dwa naukowo badane, nie cudowne metody faktycznie działają.

Przyjrzyjmy się wybranym z wysoce ciekawych form "cud":

Te tabletki i zioła, jakie pojawiają się w Obudowie odbiorczej? Akurat chowa dowodów naukowych sugerujących, że uczestniczą w rozwijaniu penisa.

Akcesorium do płukania? Może zabawa, natomiast nie dają żadnej trwałej augmentacji.

Ćwiczenia wydłużające penię? Ponownie: nie osiąga idealnych dowodów.

Chirurgia? Więc spośród pewnością nie jest "fantastyczną metodą" dodatkowo nie jest często używane, z wyjątkiem mniej znanych okoliczności mikropenis. Chirurgia przekazuje ze sobą ryzyko, w tym szaleństwo rozwoju tkanki bliznowatej, co że doprowadzać do wielkich erekcji i / lub zmniejszenia penisa.

Co a działa?

W dwóch oddzielnych badaniach potwierdzono, że codzienne 6-godzinne użycie narzędzia Andropenis i stałe stosowanie przedłużacza penisa Golden Erect może dawać niewielki wzrost długości, i potrafi nawet obwód, w funkcji z tego, jak prosto odnosi się z urządzeń. Istnieją obecne odległe od "cudownych metod", ponieważ wspominamy o sukcesach centymetra czy dwóch. Także te przedłużacze są złożonymi przeciwwskazaniami (wiem, bo liczę w bliskim biurze Andropenis), a skoro są one zmagazynowane, nadal powinien nosić je na naszych aparatach płciowych przez wiele godzin każdego dnia w ruchu kilku miesięcy, aby zauważyć jakiekolwiek różnica.

A dlaczego tak dużo inteligentnych ludzi robić grosze na dania, które są powszechnie atrakcyjne nie działa? Po pierwsze wiele marek źle prezentuje średnią powierzchnię penisa. Jeden człowiek, który zapytał mnie o skuteczność danego produktu, skierował mnie do strony internetowej firmy, która uważała, że ​​średni prącie wynosił 7 cali (!), A nawet gorsze - firma twierdziła, że ​​w chwili wykonywania kopii zapasowej produktu Przez doświadczenia w Kinsey Institute (gdzie odbywam). Żadne z nich nie jest normą. Przy okazji, przy średniej długości erekcji w przybliżeniu od 5,1 do 5,8 cala w relacji z badania.

W kraju wiemy, że liczbę penisa jest wysoce mniej istotna dla satysfakcji seksualnej partnerów niż intymność, związek, technika seksualna i pełna uczucie (dotykanie, przytulanie, całowanie, nawet jeśli para nie uprawia seksu). Nie dąży o to, że poziom penisa istnieje wolny znaczenia - jest ostatnie niesamowicie niż grupa przyjaciół jest swoja (wielkość penisa uderza w wartość normalnej dystrybucji), a zatem różne wymiary materii fizycznej są intensywniejsze niż zyskiwanie lub tracące centymetr lub dwa.

Ten grudzień, słynny sekserolog i przyjaciel Gizmodo Dr Debby Herbenick - autor Sex Made Easy także dlatego, że odczuwa się dobrze: przewodnik kobiety do seksualnego niespodzianek oraz nagrodzie - zda na Twoje pytania dotyczące seksu. Codziennie dr Herbenick wyśle ​​pytanie (kliknij tu, by zarejestrować kompletne a dodać więcej) a oddać solidną naukową odpowiedź.

Dr Debby Herbenick, autor Sex Made Easy i dlatego, że odczuwa się dobrze: przewodnik pani do seksualnego uznania i nagród, jest współautorem Centrum promocji zdrowia seksualnego w grupie zdrowia powszechnego w Bloomington w Indiana University (IU ), Gdzie jest Naukowcem Naukowym. Jest też nauczycielem ds. Zdrowia seksualnego w Instytucie Badań Seksualnych, Twarzy i Porodu w Kinsey, gdzie produkuje (i obsługuje podcasty audio) kolumny Kinsey Confidential i organizuje programowanie edukacyjne. Posiada doktorat z profilu zachowań zdrowotnych z IU, magister zdrowia dostępnego (również z IU) oraz stan licencjata z psychologii z University of Maryland, College Park. Również jest certyfikat Educator Sexuality z American Association of Sex Violons, Counsellors and Therapists.


Copyright © 2017 Seksiatra.pl